Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5541
WYCENIAMY | Wycena obiektów on-line oraz osobiście z możliwym dojazdem

WYCENIAMY

Wszystkie interesujące nas obiekty możemy bezpłatnie wycenić już na podstawie przesłanych zdjęć (zachęcamy do ich przesyłania poprzez e-mail, MMS lub formularz kontaktowy na naszej stronie). W przypadku interesujących nas obiektów na terenie województwa śląskiego i małopolskiego istnieje możliwość dojazdu z naszej strony i oględzin w domu klienta. Odpowiedzi w formie wstępnej i bezpłatnej udzielamy jedynie dla obiektów będących w kręgu naszych zainteresowań.

Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość trendów rynkowych gwarantuje Państwu uzyskanie rzetelnej wyceny opartej o aktualne notowania aukcyjne, jak również ocenę czasu potrzebnego do finalizacji. W przypadku większych zbiorów i kolekcji jesteśmy w stanie wskazać te obiekty, które w danym momencie znajdą najszybciej nabywców za możliwie wysokie ceny – tego typu konsultacja jest w pełni bezpłatna i niezobowiązująca do sprzedaży.

Przygotowujemy również profesjonalne, pisemne wyceny na potrzeby ubezpieczenia czy też podziału majątku (jest to usługa płatna, stawki ustalane są indywidualnie w zależności od wartości obiektów). Wystawiamy dokumenty zaświadczające o wieku i wartości zabytków – niezbędne do legalnego wywozu dzieł sztuki za granicę (usługa ta dotyczy obiektów spełniających wymogi Ustawy o ochronie zabytków, w sprawie szczegółów prosimy o kontakt).